Skip to main content

TRENERZE, A KIEDY BĘDĘ MIEĆ WYNIKI O KTÓRYCH MARZĘ…?

Wyniki swojej pracy osiągniesz tylko wtedy kiedy twój MINDSET będzie ustawiony na ich zdobycie w 100%!· Zastanów się jak ważny jest dla Ciebie cel, który sobie wyznaczysz? Ile jesteś w stanie poświęcić żeby go zdobyć? Znasz cenę? Jesteś w stanie ją zapłacić? Ile wnosisz względem tego co chcesz osiągnąć? Rozumiem że zdobywanie do celu to proces? Czyli zbiór czynności wzajemnie ze sobą POWIĄZANYCH!

Każda twoja decyzja wpływa na efekt do którego dążysz

Jeżeli pragniesz CELU, ale nie kochasz PROCESU to albo nie osiągniesz celu, albo jeśli go osiągniesz to nie zdołasz go utrzymać!
Moja rada: POKOCHAJ DROGĘ I PROCES DO CELU!
> Buduj nawyki każdy element procesu zaczyna się twoją codziennością.
> WYMÓWKI: uwierz mi on nikogo nie obchodzą! One nawet Ciebie nie obchodzą! Szukaj rozwiązań na każdy problem inaczej nie osiągniesz celu!
> Przygotuj się na samotność. Większość ludzi nie będzie popierać Twojej drogi, ani nawet Cię zrozumieć: nie wygłupiaj się przecież możesz zjeść pizzę jest weekend, po co tyle trenujesz? Musisz ciągle realizować plan, to przecież takie nudne? Boże, Ty ciągle jesz to samo, to bez sensu!

BRZMIĄ ZNAJOMO, PRAWDA?
Pamiętajcie kiedy znajdziecie wyzwanie, które naprawdę chcecie podjąć, nic ani nikt nie będzie w stanie was powstrzymać!
Bądźcie dzielni i walczcie o realizację swoich marzeń.

Zostaw komentarz

Close Menu

GHM Sp. z o.o.

ul. Kościelniaka 26a
41-409 Mysłowice
+48 533 339 694
+48 533 339 698
sklep@sporthero.pl