HERO, zachęca do ruchu i aktywności

Nie musisz mieć planu na każdą rzecz w swoim życiu – wystarczy dobry pomysł na to, gdzie chcesz iść, a potem ruszaj!

Dowiedz się więcej

Więc jeśli czujesz, że utknąłeś, czujesz, że chcesz więcej od życia… po prostu zrelaksuj się i weź kilka głębokich oddechów. Pamiętaj: nie ma sposobu, aby to się stało, jeśli nie zaczniesz robić rzeczy inaczej niż dotychczas.

Twoje ciało jest największym narzędziem, jakie posiadasz. To potężna maszyna, która może robić niesamowite rzeczy – ale tylko wtedy, gdy o nią dbasz.

W HERO wierzymy w Ciebie. Wierzymy w Twoją zdolność do zmiany swojego życia, jeśli tylko zrobisz ten pierwszy krok. I chcemy pomóc w tym, aby ta podróż przebiegała tak gładko, jak to tylko możliwe. Właśnie dlatego stworzyliśmy kompleksowy zestaw produktów – suplementy dla sportowców i osób aktywnych zaprojektowanych tak, aby wspierać Cię przed, w trakcie i po treningu.

HERO odpowiada na  potrzeby Twojego organizmu i motywuje do podejmowania świadomych decyzji. Take another step!

HERO – Twoje wsparcie przed, w trakcie i po treningu.

Każdy z nas jest bohaterem. Tylko Ty możesz zdecydować czego chcesz, kim chcesz być i gdzie chcesz iść. Jeśli masz marzenie, nie pozwól, by cokolwiek powstrzymało cię przed jego realizacją. Jedyną rzeczą, która dzieli nas od marzeń jest nasz własny strach. Czas pokonać ten strach, czas na działanie.

Not afraid.

Take another step.

1

Zrozum

potrzeby swojego ciała zadbaj o swoje ciało i umysł, osiągaj wyniki, których pragniesz.
2

Poczuj

kilka minut rutyny, abyś mógł poczuć się lepiej każdego dnia. PRZED, W TRAKCIE i PO treningu.
3

Doświadczaj

pasji i wsparcia tych, którzy stawiają sobie wyzwania. Markę wspierają Ambasadorzy, których misją jest pomóc Ci odnaleźć Twojego wewnętrznego HERO.
4

Wybieraj świadomie

suplementy dla sportowców i osób aktywnych HERO to kompleksowy zestaw, który wspiera stan pobudzenia, zwiększa wytrzymałość i uspokaja układ nerwowy.
5

Zaufaj

HERO zostało stworzone we współpracy z trenerami personalnymi, zielarzami i dietetykami
6

Zapamiętaj

HERO zostało stworzone zgodnie z regulacjami Światowej Agencji Antydopingowej (WADA – World Anti-Doping Agency). Jest bezpieczne i legalne.